Apple cihazlarda meydana gelen bir arıza durumunda Apple Store randevu nasıl alınır konusu gündeme gelir. Apple dünyanın en ünlü telefon markalarından biridir. Apple telefonlar tüm dünyada en çok tercih edilen ve kullanılan cihazlardır. Yalnızca Apple’da bulunan özellikler özellikle gençlerin bu markaya yönelmelerine sebep oluyor. Zira Apple’ın resmi sitesinden randevu alabilmek oldukça zor oluyor. Sürekli işleme açık olmayan sitenin saat başı açıldığı söylense de randevu alabilmek çok sıkıntılı oluyor. Gece 12 ‘den sonra daha kolay olduğu söyleniyor, ancak saatlerce bilgisayar başında randevu alabilmek için bekleyip sonunda randevunuz onaylanmadı notu ile karşılaşılıyor. Bu sebeple Apple Store randevu işlemi için uzun bir zaman harcamak yerine Apple teknik servis olarak hizmet veren merkezlerden faydalanabilirsiniz.

İçindekiler

Apple Store Randevu Almanın Zorlukları

Apple store randevu nasıl alınır konusu Apple kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan biridir. Zira Apple telefonu arızalanan herkes Apple Store randevu alma hususunda sıkıntılar yaşıyor. Hatta günlerce uğraştığı halde randevu alamayan kişiler şikayetlerini bildiriyor. Apple’ın Türkiye için verdiği hizmetin sınırlı olması nedeniyle randevu almak çok güç bir durum yaratıyor. Apple cihaz arızalarının giderilmesi için tek yol Apple Store değildir. Bu nedenle randevu alma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için en uygun öneri Apple teknik servislerinden hizmet almaları olacaktır.

Apple Store Randevu Alma Sorununuzu Çözüyoruz

Apple cihazınızda meydana gelen her türlü arıza için Apple Store nasıl randevu alınır sıkıntıları ile uğraşmadan teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Apple cihazınızın arızası için firmamızdan faydalanabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve eğitimli uzman ekibimiz ile servis hizmeti veriyoruz. Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığı ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Kısa sürede arıza giderilerek tarafınıza gönderilecektir. Apple cihazlar için cam değişimi, ekran değişimi, arka cam değişimi, açılmama durumu gibi tüm arızalar için firmamızdan tamir bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Cihazınızda parça değişimi gerektiğinde kesinlikle orijinal Apple yedek parça ile garantili olarak değişim yapılır. Apple cihazlarınız için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apple Ekran Değişimi Fiyatı başlıklı makalemizde Apple Ekran Değişimi Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.