Antalya telefon tamiri olarak, siz değerli kullanıcıları bu maliyetlerden kurtarmak amacıyla profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Teknoloji; büyük bir hızla gelişirken, insanlığa çok yararlı ürünler armağan etmektedir. Bu ürünler, insanlar için hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra, karmaşık ve hassas yapılarıyla da bazı durumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Söz gelimi yeni alınan bir tabletin ekranında oluşan bir çatlak, cihazın estetik görünümü bozabildiği gibi kullanım kalitesini de olumsuz etkileyebilmektedir. Bu gibi durumlarda teknik konulara hâkim, uzman bir ekibin yardımı şarttır. Tamir edilmeyen bu gibi cihazlar, kullanım ömürlerinin hızla azalmasıyla, kullanıcına başta ekonomik olmak üzere iletişim kaynaklı büyük maliyetlere sebep olacaktır. Antalya telefon tamiri olarak, siz değerli kullanıcıları bu maliyetlerden kurtarmak amacıyla profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

İçindekiler

Telefon Tamirinde Hızlı Çözümler

Antalya telefon tamiri kullanmış olduğunuz akıllı telefon ve tabletlerin tüm arızalarında kısa süreli ve etkin çözümler sunmaktadır. Tamir sürelerimiz 10 dakikadan başlayarak mümkün olan en kısa sürede tamamlanmaktadır. Öncelikle arızanın tespiti için cihazın uzman ekiplerimizce kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Tamir etmiş olduğumuz cihazlarınız, 30 günlük bir süre içerisinde garantimiz altındadır. Eğer aynı problem 30 gün içerisinde tekrarlanırsa, ücretsiz olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Tamir Ve Bakımda Yılların Tecrübesi

Antalya telefon tamiri olarak firmamız, bu sektörde yaklaşık olarak 26 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Türkiye’de ilk olarak iphone ön camı değişimini gerçekleştirmiş olup, son teknoloji ürünü cihazlarda verdiğimiz hizmetin kalitesi uluslararası standartlardadır. Tamir konusunda yurtdışından da çok sayıda başvuru almakta olup, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bu sektördeki hizmet kalitemizi perçinlemektedir. Çin ve Tayvan gibi Uzakdoğu ülkelerinde ofislerimiz bulunmakta olup, bu nedenle piyasada kullanılan tüm akıllı telefon ve tabletin orijinal parçalarına ve bunların tamirine hâkim durumdayız. İphone, Samsung, Asus, Sony, Casper, LG ve Huawei gibi yabancı markaların yanında Vestel gibi yerli markaların tamirini de gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan marka ve model cihazlarda çok fazla çeşit olmakla birlikte, yaşanılan problem sayısı ve çeşidi de oldukça fazladır. Bu konudaki profesyonel yaklaşımımız ve sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile bu cihazlardaki her türlü arızanın tamiri konusunda yeterliliğe sahibiz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Ankara Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.