Anadolu yakası telefon tamircisi olarak, Türkiye’de ilk olan pek çok hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bazı uygulamaları içeren telefonlarda, ekran camlarının değişimini ilk olarak firmamız gerçekleştirmiştir. Alanında uzman, deneyimli bir kadromuz bulunur. Telefon tamirinde, en zor sorunların üstesinden rahatlıkla gelecek bir ekiple çalışırız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve personelimizi belli zamanlarda yurt dışına eğitimlere göndeririz. Sırf Türkiye’de değil, yurtdışından da telefon tamirinde belli siparişlerimiz bulunur. Gerek telefon gerekse de tablet tamirinde, profesyonel hizmetlerimiz bulunuyor. Ayrıca, tamiri yapacak olan teknolojik cihazlarımız da yenilenmektedir. Telefon ve tablet tamiri sonrasında, müşterilerimiz cihazlarını uzun süreler kullanabilmektedir. Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olarak, firmamız hakkında olumlu müşteri yorumları bulunuyor.

Telefon Tamirinde Kaliteli Hizmet

Anadolu yakası telefon tamircisi sunduğu hizmeti ile sektördeki diğer firmalar arasında, ön sıralarda yer alır. Hizmet kalitemizi oluşturan belli unsurlar bulunur. Bu unsurların başında, hızlı tamir süresi ve garanti süreleri yer alır. Tamir hizmetimiz de zaman, firmamız için önemli unsurların başında gelir. Uzun servis süreler, cihaz kullanan kişiler için, sorun yaşatacak faktörler arasındadır. Firmamız bu bilinçle hareket edip, en hızlı servis hizmetini gerçekleştirir. Bir başka güvenilir hizmetimiz de cihaza verilen garanti süresidir. Tablet ve telefonlarda, tamirden itibaren otuz gün içerisinde oluşabilecek arızalar, firmamız güvencesindedir. Ayrıca, bir başka ayırt edici hizmetimiz de tamiri yapılamayan tablet ve telefonlar için, müşteriden herhangi bir ödeme alınmamasıdır.

Her Marka Cihaz İçin Güvenilir Hizmet

Anadolu yakası telefon tamircisi olarak, her marka cihazın tamirini rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz. Telefonların ve tabletlerin en çok hasar alan yerleri, ön camlarıdır. Firmamız, çok kısa süreler içerisinde rahatlıkla değişimini gerçekleştirir. Ayrıca, hizmetimize erişim son derece kolaydır. Türkiye’nin pek çok yerinden müşterilerimiz, kargo ile cihazlarını firmamıza iletebilirler. Teknolojinin anavatanı sayılan Uzakdoğu’da sürekli eğitim ve izlenimlerimiz devam eder. Burada, belli noktalarda da çalışma ofislerimiz yer alır. Cep telefonlarında, dokunmatik mekanizmalarda değişim hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca pek çok marka cep telefonlarının yazılımı konusunda da destek hizmetlerimiz vardır. Akıllı telefon ve tablet tamirinde, firmamız tercih sebebidir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Telefon Satış Sözleşmesi Nedir Nasıl Yapılır
Anadolu Yakası Telefon Tamircisi
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Adana Telefon Tamiri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.